Usługi

Firma Elsuw specjalizuje się w:

- Produkcji suwnic:
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszerza się zakres oferowanych przez firmę usług. Dzięki inwestycjom poczynionym w halę produkcyjną jesteśmy w stanie wyprodukować suwnice o udźwigu do 8t.

- Przeglądach i konserwacjach urządzeń dźwigowych:
Urządzenia Kontrahenta są pod stałym, regularnym nadzorem doświadczonych pracowników firmy Elsuw. Wykazują się oni dbałością o mienie Klienta oraz - przede wszystkim - o fachowe i rzetelne wykonanie swojej pracy, poświadczone wpisami do dokumentacji technicznej danej maszyny.

- Montażach i demontażach urządzeń dźwigowych:
Zatrudnieni w firmie ślusarze nie boją się żadnych wyzwań. Potrafią zamontować i zdemontować suwnice, dźwigniki, podnośniki, żurawie i tym podobne urządzenia.

- Naprawach urządzeń dźwigowych:
Specjalnością naszych wykwalifikowanych pracowników są naprawy maszyn.

- Modernizacjach urządzeń dźwigowych:
Wiele urządzeń w zakładach produkcyjnych to automaty starych typów. Dzięki wymianom odpowiednich, strategicznych części na nowe doskonałej, zachodniej jakości, takich jak wciągnik, napęd czy instalacja elektryczna jesteśmy w stanie poprawić parametry tych maszyn, wydłużając ich żywotność i zwiększając wydajność.


- Spawaniach niewielkich konstrukcji stalowych:
Dzięki dysponowaniu własnym warsztatem jesteśmy w stanie wykonać niewielkie konstrukcje stalowe.

- Przygotowywaniach projektów oraz dokumentacji technicznych:
Na życzenie Klienta zatrudnieni w firmie inżynierowie przygotują projekt budowy, modernizacji urządzeń transportu bliskiego.

- Kontaktach z Urzędem Dozoru Technicznego w imieniu Klienta.
Firma Elsuw załatwia wszelkie sprawy dokumentacji i dopuszczenia do eksploatacji przez UDT w imieniu Klienta i bezpośrednio odpowiada za jakość dokumentacji.

Zakład Elektroinstalacyjno - Naprawczy "Elsuw" Dariusz Pająk

Siedziba firmy oraz warsztat: ul. Kopalniana 7a, 42-605 Tarnowskie Góry
NIP: 626-103-99-90