O firmie

Firma Elsuw powstała w 1993 roku. Działalność swą rozpoczęła od napraw suwnic, czyniąc z nich swą specjalizację. W następnych latach ciągle zdobywaliśmy kolejne uprawnienia, które pozwalały na rozszerzanie działalności na inne urządzenia dźwigowe. Dziś, po ponad dwudziestu latach nieprzerwanego działania, firma specjalizuje się w naprawach, modernizacjach i konserwacjach urządzeń dźwigowych używanych do transportu bliskiego, takich jak żurawie, dźwigi, suwnice, wciągniki, UTB, dźwigniki samochodowe i hakowe, podesty ruchome i załadowcze. Dodatkowo oferujemy wszelkie usługi związane z elektromechaniką maszyn i urządzeń przemysłowych, montażem instalacji elektrycznych siłowych, oświetleniowych itp. oraz pomiarami elektrycznymi wszelkiego typu. Prowadzimy prace na wysokości oraz wykonujemy spawanie urządzeń dźwigowych zgodnie z technologiami zatwierdzonymi przez Urząd Dozoru Technicznego.
Czytaj więcej w menu "Usługi".

Posiadamy wszelkie wymagane do prac uprawnienia UDT i SEP oraz własny warsztat. Mamy bezpośredni dostęp do materiałów i akcesoriów - niezbędnych do przeprowadzenia napraw i konserwacji - dzięki własnemu magazynowi i zapleczu materiałów oraz wieloletniej współpracy z polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami z branży i ich przedstawicielami handlowymi.
Czytaj więcej w menu "Partnerzy".

Jako firma pewna jakości oferowanych przez siebie usług udzielamy na nie gwarancji: sześciomiesięcznej na robociznę oraz dwunastomiesięcznej na zamontowane części.
Czytaj więcej w menu "Gwarancja".

NASZA DEWIZA: FACHOWOŚĆ, RZETELNOŚĆ!

Zakład Elektroinstalacyjno - Naprawczy "Elsuw" Dariusz Pająk

Siedziba firmy oraz warsztat: ul. Kopalniana 7a, 42-605 Tarnowskie Góry
NIP: 626-103-99-90